Price: $279.790
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Low Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Color | Brown |
| Type | Full Lace Wigs |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Lace Area | Full Lace |
| Peso Neto | 367 g |
| Largo | 66.04 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57-59 cm |
| SKU | sb2408149770060774 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.